Przedstawiciel handlowy

AB OVO LINGERIE S.A. Jesteśmy firmą działającą na Polskim rynku od 2009r. Zajmujemy się dystrybucją bielizny z segmentu Premium i Premium +. Naszym sukcesem jest wprowadzenie na rynek Polski najlepszych światowych marek bielizny takich jak: Marlies Dekkers, Shock Absorber, Wonderbra, Gossard, Banana Moon, Pain de Sucre, Maison Lejaby, Empreinte, Stella McCartney, Heidi Klum. Pracujemy z najlepszymi sklepami z bielizną w Polsce, Czechach i Słowacji oraz jesteśmy właścicielem sieci sklepów Boutique Bielizny.

Wraz z rozwojem szukamy dodatkowych osób na stanowisko przedstawiciel handlowy, chętnych do podjęcia nowych wyzwań.

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży bieliźniarskiej i ready to wear;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • realizacja założonej polityki sprzedażowej firmy;
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami;
  • szczegółowa znajomość rynku, systematyczna ocena wyników, analiza sprzedaży;
  • sporządzanie bieżących raportów sprzedaży;
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji;
  • umacnianie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów ;
  • silna motywacja i zorientowanie na wyniki pracy;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • dobra organizacja pracy i profesjonalizm w działaniu;
  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych oraz nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych;
  • inicjatywa, duża samodzielność i odpowiedzialność za pracę;
  • pewność siebie, wytrwałość i asertywność, kreatywność i dynamika w działaniu, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • obszar działania handlowca: cała polska;
  • prawo jazdy kat. B (kilkuletnie doświadczenie).
  • mile widziana znajomość rynku bielizny

Oferujemy:

  • pracę w młodej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • wynagrodzenie uzupełnione o premię za realizację celów sprzedażowych;
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy;
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres: hr@abovolingerie.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).