Pain de Sucre

Pain de Sucre logo

Powstała w 1983 roku, marka Pain de Sucre wyróżnia się tworzeniem ponadczasowych strojów kąpielowych. Prekursor biżuteryjnej linii bikini. Marka oferuje szeroki wybór stroi kąpielowych, łącząc w sobie kreatywność z wyrafinowaniem. Pain de Sucre lubi mieszać zmysły, w ten sposób tworzy wyjątkową bieliznę kobiecą, stroje kąpielowe oraz ubrania gotowe do założenia na bikini!

 

Znana na całym świecie z niezrównanej wiedzy, francuskiej elegancji w swoich dziełach oraz wizji kobiecości, marka Pain de Sucre poświęciła cały swój talent na to, by uszlachetnić i wyróżnić kobiece piękno.

 

W ubiegłych latach marka poza kostiumami kąpielowymi postanowiła poszerzyć swój asortyment o bieliznę na co dzień, najwyższej klasy inspirowaną haute couture, aby ukazać zmysłowość i wyrafinowanie każdego z modeli w kolekcji. W tej idei powstała linia „Suggest” oferująca produkty do użytku codziennego, mająca na uwadze uszlachetnienie kobiecego piękna.

 

Odkryj naturalne piękno i styl ukazany w kostiumach kąpielowych, ubraniach na co dzień oraz akcesoriach, by poczuć się wyjątkowo w każdym roku.