O nas

Misja AB OVO

Misją przyświecającą AB OVO LINGERIE jest filozofia poszukiwania integralności pomiędzy celebrowaniem kobiecego piękna w zgodzie z głosem własnego ciała, w każdym rozmiarze i we wszystkich stadiach dojrzałości, a dbałością o komfort i zdrowie intymne wedle zasady profesjonalnego dopasowania bielizny.

Dysponujemy wieloma markami, które reprezentują szeroką paletę odbiorczyń, połączonych ideą poszukiwania kobiecości w duchu troski o higienę ciała.

W swojej działalności wspieramy i szerzymy ideę profesjonalnego dopasowania bielizny, edukującą kobiety w zakresie wiedzy o odpowiednim obchodzeniu się ze swoim biustem i ciałem, podczas dopasowania bielizny.

AB OVO - co biust, to konstrukcja

Jako dystrybutor bielizny dążymy do rzetelnej i kompleksowej obsługi naszego klienta. W naszym rozumieniu jest nim zarówno partner biznesowy, poprzez którego trafiamy do bezpośredniego odbiorcy oraz potencjalny, jednostkowy konsument.

Chcąc zaoferować produkt spełniający oczekiwania kobiet o rozmaitych rozmiarach biustu i budowie ciała, uwzględniamy ich potrzeby, ale przede wszystkim specyfikę odpowiedniego dla nich produktu.

PROFESJONALNE DOPASOWANIE BIELIZNY wg AB OVO

Jako ambasadorowie właściwie dobranej i przyjaznej ciału bielizny mówimy zawsze głosem profesjonalnego dopasowania bielizny, który interpretujemy jako odpowiednie dopasowanie biustonosza do biustu. Podążając za tą ideą mamy na uwadze, iż każdy biust w zależności od budowy ciała, przyrostu masy oraz sposobu życia wymaga indywidualnego dopasowania i specyficznej architektury bielizny.
Dlatego też portfolio producentów, z którymi współpracujemy, prezentuje marki specjalizujące się w idealnym dostosowaniu bielizny do biustów poszczególnych grup odbiorczyń, wedle unikalnej i typowej dla siebie konstrukcji.